Gizlilik

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

kişilerin güvenliği bizim için önemlidir.

Hiçbir kişinin bilgisi kesinlikle hiçbir şekilde paylaşılması söz konusu değildir.

Yüklenen android uygulamaları internet üzerinden bilgi okumanıza olanak sağlar ve bu süreçte uygulamanızdan bilgi download yapmış olurlar.

bilgiler internet kotasını etkilemektedir. kişilerin dikkatine.

Bu sayfa, Hizmetimizi kullandığınızda kişisel verilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi ve bu verilerle ilişkilendirdiğiniz seçimler ile ilgili politikalarımız hakkında sizi bilgilendirir. Hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanıcı verilerini kullanıyoruz. Hizmet'i kullanarak, bu politikaya uygun olarak bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe, bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler, Şartlar ve Koşullarımızdakilerle aynı anlamlara sahiptir.

Verilerin Güvenliği

Verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin% 100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Verilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmaya gayret ederken, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

 

Servis sağlayıcıları

Hizmetimizi ("Hizmet Sağlayıcıları") Hizmetimizi kolaylaştırmak, Hizmetle ilgili hizmetleri gerçekleştirmek veya Hizmetimizin nasıl kullanıldığını analiz etmemize yardımcı olmak için üçüncü taraf şirketleri ve bireyleri kullanabiliriz.

Bu üçüncü taraflar anonim kullanıcı verilerine yalnızca bu görevleri bizim adımıza gerçekleştirmek için erişim hakkına sahiptir ve bunları başka bir amaç için ifşa etmemek veya kullanmamakla yükümlüdür.

 

Yasal yükümlülükler

Radyo, kullanıcı verilerini, bu tür eylemlerin yapılması gerektiğine dair iyi niyet inancında açıklayabilir:

  • Yasal zorunluluğa uymak
  • Radyo haklarını veya mülkiyetini korumak ve savunmak
  • Hizmetle bağlantılı olası yanlışları önlemek veya araştırmak
  • Hizmet veya kamu kullanıcılarının kişisel güvenliğini korumak
  • Yasal yükümlülüğe karşı korumak

Bizimle iletişime geçin

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta ile bize ulaşın.