Hakkımızda

Site [email protected]  olarak yetkilidir.  Mehmet Kemer Yetkilidir.

is.web.tr bir iş ilan arama motoru olup ilanları internet ortamında ilan sitelerinden alıp iş arayanları ilanlara daha hızlı ulaştırmaktadır. 

is.web.tr, eleman arayan firmaların iş ilanlarını çok geniş kitlelere duyuran yeni nesil seri iş ilanları sitesidir.

is.web.tr en doğru işe en doğru insan düşüncesi ile ilan politikalarından taviz vermeden en iyi istihdam eşleşmesi sağlamak gayesindedir. Gerek yazılım alt yapısı gerekse kuruluş felsefesi ile firmalara, doğru adaya erişirken vakit ve mesai açısından tasarruf sağlamakta yardımcı olmaktadır.

is.web.tr birincil prensip olarak gizlilik garantisi ile hareket etmektedir, gerek yazılım gerekse de işleyiş alt yapısı ile tüm aşamalarda gizlilik esas prensiplerimizin başında yer almaktadır.


is.web.tr Ülkemizin ve tüm iş dünyamızın başarıdan başarıya koşması gereken 21.yüzyılda istihdam unsurlarını zorlaştırıcı değil kolaylaştırıcı olmayı stratejik bir ilke olarak benimsemiştir. is.web.tr İş ilanları platformları içerisinde is.web.tr istihdam süreçlerini sektör dinamiklerinden, ticari öncelikle değil doğruluk ilkeleri üzerine yer edinme gayesindedir.

is.web.tr Bu amaçla dürüstlük doğruluk ve hakkaniyet ile bağdaşmayan her türlü dijital ve diğer girişimler is.web.tr olarak sahip olduğumuz yüksek teknolojik alt yapı ve yazılım sayesinde negatif amaçlarına ulaşmadan sistem tarafından engellenmektedir.